Hit! Aktywne nauczania na schudnięcie wszystkiego ciała

Comment

Blog
cwiczenia na cialo

Płaski brzuch, jędrne pośladki, smukłe uda oraz pomysłowy biust. Oto 4 potrzebowania wszystkiej panie. Pomożemy ostatni spożywa osiągnąć!

By wynik stanowił gdy najbliższy, wybraliśmy dla ciebie najczynniejsze trenowania na brzuch, pośladki a uda a biust. Wystarczy miesiąc prawidłowych ruchów, aby pozbyć się zakładek oraz ujędrnić wszystkie zgromadzenie.
Kilka otwarty na początek treningu na wszelkie grono

Oprócz ćwiczeń kształtujących sylwetkę, prowadź ruch aerobowy Przynajmniej 3 ciosy w tygodniu przez pół godziny pływaj na rowerze (idealne na uda a łydki), rolkach (rzeźbią pupę), odbieraj z kijami (uruchamiają 90% mięśni, w tym brzuch!)
Zabiegaj o biust Szkolenia potrafią ale umocnić mięśnie naokoło niego oraz względnie go porwać. Ale ujędrnienie obecne obecnie zasługa ulubionych kremów, tak dobranego biustonosza (polecamy konsultację u brafitterki). Miej więcej o nieskazitelnych dla piersi naprzemiennych ciepłych (nie gorących!) a realnych prysznicach
Spożywaj czekoladę Najaktualniejsze pytania udowodniły, iż kobiety, które spożywają kostkę gorzkiej czekolady przynajmniej 3 razy w tygodniu stanowią marniejsze BMI niż pracownicy, którzy opuszczają tego kawałka.

Wypracowania na kompletne ciało: brzuch

Ćwiczenie nr 1

Postaw się na plecach i sprostaj ugięte nogi. Wdech: wyciągnij otwarte kończyny w stertę.
Wydech: powoli opuść ręce tuż nad posadzkę również przybliż brodę do piersi.
Wdech: 5 razy lekko uderz dłońmi w ziemię.
Wydech: uderz rękami w podłogę jeszcze 5 razy.
Powtórz sekwencję uderzeń jeszcze 9 razy (pragniesz dołożyć do stu).

Ćwiczenie nr 2

Daj się na plecach oraz unieś ugięte nogi. Dłonie oprzyj za główką a unieś barki.
Wdech: rozciągnij mięśnie brzucha oraz zaciekaw lewy łokieć do obowiązującego kolana, jednocześnie poprawiając lewą nogę. Następnie wyciągnij prawy łokieć do zakazanego kolana, prostując prawą stopę.
Wydech: powtórz przyciąganie łokci do kolan.
Zrób pełnia jeszcze 9 razy.

Ćwiczenie nr 3

Znoś się na plecach, spleć łapy na karku, ugnij kolana i wesprzyj skale na podłodze.
Wdech: upewnij się, że spodnia partię kręgosłupa nie przekształca się w skręt.
Wydech: wciągnij brzuch i porwij barki, przyciągając brodę do piersi. Wytrzymaj 2–3 sekundy.
Wdech: opuść barki oraz czaszkę na posadzkę.
Powtórz jeszcze 9 razy.

Ćwiczenie nr 4

Połóż się na fałszywym brzegu, chroniąc się na przedramieniu. Skrzyżuj stopy.
Wdech: oprzyj prawą rękę na biodrze.
Wydech: rozciągnij mięśnie brzucha i nóg i unieś biodra. Mięso powinno zrobić formę pionową. Wytrzymaj 15 sekund, oddychając spokojnie. Powoli opuść biodra.
Powtórz ćwiczenie, leżakując na rzetelnym końca.

Ćwiczenie nr 5

Odpowiadając na plecach, unieś ciężkie stopy w dyrekcję oraz skrzyżuj stopy. Włóż dłoni blisko ciała, opierając ręce na ziemi.
Wdech: wciągnij brzuch a zakołysz się do końca, unosząc biodra a kopiując nogi za głowę. Pomóż sobie, naciskając rękami na podłogę.
Wydech: napinając mocno mięśnie brzucha, powoli opuść biodra na podłogę.
Powtórz jeszcze 9 razy.

Nauczania na wszelkie grono: biust

Ćwiczenie nr 1

Uklęknij naprzeciwko siedzenia również wesprzyj przedramiona na siedzisku. Następnie skieruj skale w koniec do kryzysu, aż korpus i nogi utworzą drogę prostą. Napnij mięśnie brzucha. Nie napełniaj pośladków w administrację. Oddychaj spokojnie. Wytrzymaj 15–60 sekund (podczas wszystkiego przyszłego ruchu staraj się przetrwać dłużej).

Ćwiczenie nr 2

Połóż się na plecach, ugnij stopy również wesprzyj skale na posadzce. Chwyć ciężarki i sprostaj wyprostowane ręce pionowo tak, aby ręce były podarowane grzbietami do końca. Ugnij ręce, dotykając łokciami podłogi, a potem rozwiń je znów. Nie składaj pleców w łuk. Powtórz 12 razy.

Ćwiczenie nr 3

Rozpocznij na podłodze, ugnij kolana oraz zintegruj podeszwy stóp. Chwyć ciężarki i unieś ugięte ręce przed sobą właściwie, aby ręce były dane dachami na zewnątrz (pozycja wyjściowa). Napnij mięśnie brzucha i rozsuń gałęzi na kraje, ściągając łopatki. Przeżyj chwilę oraz cofnij do lekturze wyjściowej. Łokcie powinny wszystek chwila zyskiwać się na intensywności barków. Powtórz 12 razy.

Praktykowania na kompletne ciało: pupa oraz uda

Ćwiczenie nr 1

Wstań w krótkim rozkroku i zapnij dłonie zbyt osobą. Paluchy nóg skieruj na boki. Naciągnij mięśnie brzucha i ugnij kolana, opuszczając pupę w parter, jakbyś spadała na siedzeniu. Przeżyj chwilę, a wkrótce wyprostuj energicznie nogi i podskocz. Lądując ponownie ugnij kolana. Nie pochylaj się w przód. Powtórz 12 razy.

Ćwiczenie nr 2

Utknij w krótkim rozkroku z rękami opuszczonymi. Zrób wykrok w lewo, uginając kolano – prawa noga prosta. W owym jednym etapie unieś prawe dłonie w przód. Zatrzymaj do książce wyjściowej, a wtedy stwórz wykrok w decyzja. Wtedy stanowi indywidualne powtórzenie. Osiągnij jeszcze 11 powtórzeń.

Ćwiczenie nr 3

Uklęknij również podtrzymaj ręce na ziemi, głęboko pod barkami. Napnij pośladek a sprostaj ugiętą lewą kończynę w ogon. Powróć do placówki wyjściowej, przecież nie opuszczaj kolana na ziemię. Przygotuj jeszcze 11 powtórzeń lewą nogą, i wówczas ponownie 12 prawą.

Jak szkolić?

Powtarzaj co dodatkowy dobę. W dni, w jakie nie kształtujesz sylwetki, rób trening aerobowy.
Każdy wysiłek rozpocznij od pięciominutowej rozgrzewki (podskoki, przysiady, wymachiwanie rękami).
Stale na frontu wydawaj praktykowania na ową dziedzinę ciała, z której istniejesz wielce niespełniona.
Możesz modelować całe ilości ciała podczas indywidualnego treningu czyli wyjąć zajęcia na właściwą grupę mięśni (np. brzuch) natomiast złączyć się dopiero na nich.
By zdobyć jako najfantastyczniejsze efekty w rządu miesiąca, poprzez liczby 2 tygodnie postępuj po indywidualnej kolei każdego ćwiczenia. W 3. tygodniu działaj po 2 serie, oraz w czwartym – po 3.
Kształcenia na brzuch modelują całe bracie mięśni kształtu a wykonują odpowiednio, jeśli przygotowuje się konsumuje w komplecie. Jeśli pragnie obecni na poziomym brzuchu, nie pomijaj żadnego z nich.
Do doskonaleń z ciężarkami na przód wybierz hantle o wielkości 1–1,5 kg. Jeśli taki ciężar przerwie żyć gwoli ciebie wyzwaniem, skorzystaj po intensywniejsze hantle (2–3 kg).
Każdy wysiłek zakończ rozwijaniem mięśni, żeby usunąć zakwasów. Pomoże same zimowa kąpiel i tabletka kwasu acetylosalicylowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *